فلفل قرمز
چهارشنبه , مهر ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / فروش فلفل قرمز / فروشگاه آنلاین فلفل قرمز تند ایرانی و خارجی
فروشگاه آنلاین فلفل قرمز تند ایرانی و خارجی

فروشگاه آنلاین فلفل قرمز تند ایرانی و خارجی

فروشگاه آنلاین فلفل قرمز تند از نیازهای مبرم و جدانشدنی جامعه امروز است که این وب سایت با عرضه مناسبترین قیمتها برای انواع فلفل قرمز ایرانی و خارجی در دسترس شماست، تا بهترین نوع فلفل قرمز صادراتی را بتوانید به راحتی به صورت آنلاین خرید نمایید.

خرید اینترنتی انواع فلفل قرمز تولید داخل و همچنین وارداتی در بسته بندی و اوزان مختلف را از ما بخواهید تا لذت خرید سریع، آسان و کم هزینه را تجربه نمایید.

انواع فلفل قرمزهای تولید داخل

معروفترین فلفل قرمز تولید داخل

در میان انواع فلفل قرمزهایی که در کشورمان تولید می شود، فلفل قرمز معروف به شاخ بزی که در جنوب کشور و فلفل قرمز شمشیری که در استان فارس و توابع آن کشت می شود، می‌توان به معروفترین آنها اشاره بنماییم که هم از نظر رنگ، طعم و هم از نظر تندی در حد قابل قبولی قرار داشته باشد به فلفل قرمز تند سبزوار اشاره نمود.

شهرهای زیر کشت فلفل قرمز عبارتند از:

 1. جوین
 2. داورزن
 3. خوشاب
 4. فرومد
 5. جهرم
 6. میناب

معروفترین فلفل قرمزهای خارجی

در خارج از ایران فلفل قرمز بیشتر در مناطق گرمسیر و مرطوب آسیا کشت می‌شده که از معروفترین این مناطق می‌توان به کشور هندوستان اشاره نمود که قرنهاست در حال کشت این ادویه جادویی و پرکاربرد می باشد. در فروشگاه آنلاین فلفل قرمز که همه نوع فلفلی یافت می‌شود می‌توان فلفل قرمز صادراتی هند را در بسته بندی های مختلف یافت به صورت آنلاین خرید نمود.

 

کشورهای تولید کننده و صادرکننده فلفل قرمز عبارتند از:

 • هندوستان
 • اندونزی
 • تایلند
 • پاکستان
 • سریلانکا
 • برزیل

جایگاه صادرات فلفل قرمز در بین کشورها

فلفل قرمز از جمله محصولاتی است که مصارف خوراکی، دارویی و درمانی دارد که باعث شده این محصول جایگاه ویژه ای در امر صادرات داشته باشد. کیفیت فلفل قرمزهای داخلی به خصوص فلفل قرمز داورزن به اندازه ای بالاست که اگر فلفل بی کیفیت خارجی داشته باشید با مخلوط نمودن نسبت کوچکی از فلفل قرمز داورزن یا فلفل قرمز فرومد به محصول وارداتی نامرغوب شاهد بالارفتن چشمگیر کیفیت محصول نهایی خواهید بود. که این مهم حاکی از بالا بودن کیفیت محصول تولید داخل است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش:مرتضی اعتصامی فر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09151743079
شماره موبایل: 09150024270
شماره تلفن ثابت:05135248022
کانال تلگرام: ichillichanel@
پست الکترونیکی:etesami.1450@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر فلفل قرمز تند

قیمت فروش پودر فلفل قرمز تند

آیا میدانید چگونه بر روی پودر فلفل قرمز تند قیمت گذاری می شود؟ همانگونه که …

پاسخی بگذارید

معرفي چیلی